Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

O nás

Na začátku byl záměr propojit člověka s přírodou. Věříme, že energie ze slunce, živiny z půdy a vláha z vody jsou ty nejpřirozenější zdroje pro lidské tělo a mysl. Klid mysli, pocit štěstí a pohody a s nimi související zdraví, energie a vitalita se dají podle nás najít právě v přírodě a v symbióze s ní.

Dokonalou ukázkou spojení slunce, půdy a vody jsou rostliny a stromy, které jsou všude kolem nás a všechny jsou jedinečné. Největším symbolem tohoto spojení je pro nás konopí, rostlina používaná jako zdroj zdraví po tisíce let. Věříme, že konopí je opravdu výjimečné a pomáhá. Rádi bychom lidem sílu konopí zpřístupnili a proto vznikl projekt Pro Tebe.

Všechny produkty Pro Tebe podléhají mimo jiné třem kritériím. Jsou to zdraví, etika a ekologie. Chceme podporovat české výrobky a zemědělce. 80% našich produktů pochází od vybraných bio pěstitelů z ČR, jejichž pole a manufaktury jsme osobně navštívili. Tito pěstitelé podléhají přísnému výběru a spolupracujeme pouze s těmi, kterým naprosto věříme. Zbylých 20% naší nabídky jsou nejkvalitnější výrobky ze Švýcarska, kde mají s konopnou produkcí několik desetiletí zkušeností navíc. Všichni naši výrobci a dodavatelé jsou certifikovaní.

Hlásíme se k ekologické odpovědnosti. Naše obaly jsou z recyklovatelných či kompostovatelných materiálů a plastům se snažíme vyhýbat i ve výrobě, dopravě a skladování. Všechny doplňky stravy z naší nabídky jsou 100% veganské a jejich výživové hodnoty a přírodní původ je předurčují k tomu, aby byly dlouhodobou součástí výživy sportovců.

 

Zůstaňte v kontaktu

SOCIÁLNÍ MÉDIA

Kontakty

ADRESA

Jaurisova 515/4
Praha 4 - Kamýk, 1400

IČ: 08746559

Copyright (c) 2022 FORHOLIDAY s.r.o.

FORHOLIDAY s.r.o., Jaurisova 515/4 , Praha 4 - Kamýk, IČ: 08746559 +420-777 048 321, info@konopiprotebe.cz

Nastavení sledování Cookies